Новини: 1956
17 квіт. 2021

17 квітня 2021 року колективи навчальних закладів освіти Основ‘янського району Харківської міської ради взяли участь у щорічній всеукраїнський акції благоустрою «День довкілля»

Була проведена велика робота! Власні та прилеглі території, дитячі майданчики, спортивні стадіони було приведено до належного санітарного стану, здійснено обрізку чагарників та обкопування дерев. Багато праці вклали, щоб привести в порядок газони вздовж територій. Акція пройшла плідно. Колективи були задоволені роботою, яку зробили. Спільними зусиллями за кілька годин відведена територія набула яскравого вигляду.
15 квіт. 2021

Вітаємо з перемогою (І місце) в обласному конкурсі «Кращий вихователь Харківщини» у номінації «Вихователь-новатор» Лобанову Наталію Олександрівну!

Вітаємо з перемогою (І місце) в обласному конкурсі «Кращий вихователь Харківщини» у номінації «Вихователь-новатор» Лобанову Наталію Олександрівну, вихователя Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 24 Харківської міської ради», великого фахівця, майстра по вихованню дітей!
14 квіт. 2021

НОВИЙ ЗАКОН ПРО ДПА-2021: ЩО ЗМІНИЛОСЯ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ

14 квіт. 2021

У КЗ «ДНЗ № 417» цікаво проходять лялькові вистави за участі дітей

12 квіт. 2021

Всесвітній день авіації і космонавтики та Міжнародний день польоту в космос відзначають у КЗ «ДНЗ № 417»

12 квіт. 2021

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) пропонує долучиться до Найбільшого уроку у світі з екології «Планета — мій дім»

9 квіт. 2021

«STEM-тиждень – 2021»

7 квіт. 2021

Колектив учнів, учителів та працівників харчоблоку ХЗОШ №53 висловлює подяку Управлінню освіти ради за надання нового обладнання (2-х сучасних електроплиток та жарочної шафи на 3 відділення).

Страви, приготовлені на сучасному обладнанні, набагато більше смакують усім охочим скуштувати пиріжки, булочки, котлетки, супчик. Їдальня, харчоблок якої обладнаний сучасним устаткуванням, особливо приваблює як дітей, так і дорослих. Зараз насолоджуються добре приготовленими стравами учні 1-4-х класів, а учні 5-11-х ніяк не дочекаються можливості долучитися до смакування.
7 квіт. 2021

26 березня 2021 року на базі ХЗОШ № 151 проведено фінальний етап міського конкурсу «Учень року − 2021»

26 березня 2021 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 151 проведено фінальний етап міського конкурсу «Учень року − 2021». За перемогу в 3 етапі змагалися 2 учасника нашого району у номінаціях: «Творча особистість року» та «Спортсмен року».
6 квіт. 2021

Школярів запрошують до участі у Всеукраїнському онлайн-конкурсі дитячого малюнка «Я і мої права» до 25-річчя Конституції України