1 груд. 2021

Всеукраїнський день добрих справ!

До Всеукраїнського дня добрих справ учні ХЗОШ № 10 долучилися до акції «Щедрий вівторок» та організували шкільну акцію «Іграшка надії», мета якої забрати велику кількість іграшок та відвезли до Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія». Всі дітки з радістю приймали участь в акції.
29 лист. 2021

Визначились п’ять найкращих команд Харківської міської шкільної Ліги гумору!

Визначились п’ять найкращих команд Харківської міської шкільної Ліги гумору за підсумками чвертьфіналу, який відбувся у Палаці студентів НТУ «ХПІ». За підсумками змагань, було нагороджено п’ять найкращих команд гри. Серед яких, команда «Метро Одеська» ХЗОШ № 53 зайняла 1 місце та увійшла у півфінал який планується у лютому 2022 року. Вітаємо переможців!
26 лист. 2021

Тематичний тиждень «Подорож вулицями міста» в КЗ "ДНЗ №31"

У середній групі «Капітошка» комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №31 Харківської міської ради» пройшов тематичний тиждень «Подорож вулицями міста» під час якого вихованців знайомили з видами транспорту, його призначенням, особливостями, важливістю для життєдіяльності людей. Закріпили вміння дітей впізнавати транспорт на ілюстраціях та правильно називати його складові частини. Також опанували знаннями про правила дорожнього руху та необхідністю їх дотримання. На етапі закріплення вивченого матеріалу дошкільнята зробили колективну роботу «Вулиця мого міста».
24 лист. 2021

Бібліотечний урок "Будова книги. Виготовлення читацького формуляру" у 3-А класі ХЗОШ№ 10

Дитина...мов чиста книга, і ми повинні серйозно замислитися, що ми напишемо в цій книзі життя. Чи стане її кожна сторінка важливою і цікавою, чи залишиться чернеткою з почерканими і заплямованими сторінками...чи наповнимо красою, теплом та любов'ю. З цих слів розпочався бібліотечний урок "Будова книги. Виготовлення читацького формуляру" у 3-А класі ХЗОШ№ 10. Діти дізналися про будову книги та дбайливе ставлення до неї а також власними руками із задоволенням виготовляли формуляри читача бібліотеки.
23 лист. 2021

«Весела прогулянка» в КЗ "ДНЗ №13"

«Весела прогулянка». Вихованці комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №13 Харківської міської ради» «ВЕСЕЛКА» весело та з користтю проводять час на прогулянках. Основне завдання при проведенні розвивальних прогулянок полягає в забезпеченні активної, змістовної, різноманітної та цікавої для вихованців діяльності. Тож сьогодні, скориставшись останніми теплими днями, малята збирали природній матеріал, а потім створювали яскраві, красиві осінні картини.
23 лист. 2021

ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

23 листопада 2021 на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Харківської міської ради Харківської області відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
19 лист. 2021

День Гідності та Свободи!

Україна – територія Гідності і Свободи! Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність. 18 листопада, напередодні Дня Гідності та Свободи, учнівський та педагогічний колективи шкіл нашого району вшановували славу, патріотизм та непереможний дух учасників революцій та бойових дій! Для учнів вчителі історії провели уроки мужності, здійснили перегляд відеороликів «Річниця Революції Гідності – з чого все починалось», «Зима, що нас змінила». Діти отримали безліч цікавої та корисної інформації.
19 лист. 2021

Перемога в конкурсі «80 Років трагедії у Бабиному Яру: онлайн-меморіал для України»

У Києві відбулася зустріч школярів із Харкова та Чернівців , які стали переможцями конкурсу в рамках німецько-українського освітнього проєкту «80 Років трагедії у Бабиному Яру: онлайн-меморіал для України». Мета проєкту - увіковічнення пам'яті жертв Голокосту, нагадування подій 80 річної давнини та вивчення історії рідного краю та міста. Збірна команда учнів 9-11 класів ХЗОШ № 35,48 та 53 нагороджені дипломом за перемогу у онлайн-квесті «Трагічні сторінки історії Харкова -Голокост у нашому місті» , який проходив у м.Харкові 19-26 жовтня 2021 р. в рамках німецько-українського освітнього проєкту «80 Років трагедії у Бабиному Яру: електронний меморіал для України». Щиро вітаємо команду з перемогою!
19 лист. 2021

Перемоги у ІV Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна»

За підсумками ІV Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна» у номінації «Захист екології та природних ресурсів» (відео) - І місце посіла Ліхтіна Уляна, учениця 8-Б класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 10 з відеороботою «Захисти нашу екологію!» та у номінації «Безпека життєдіяльності» (відео) - І місце отримали Чаплига Ярослава, учениця 3-Г класу та Чаплига Єва, учениця 2-А класу Харківської гімназії № 12 з відеороботою «Небезпечні предмети під ногами». Щиро вітаємо переможців!
19 лист. 2021

Тиждень безпеки дорожнього руху!

В межах тижня безпеки дорожнього руху у всіх школах Основ’янського району були проведені виховні години, вікторини, театралізовані уроки, виставки дитячих малюнків з тематики безпеки дорожнього руху та організовані перегляди мультфільмів з теми безпеки дорожнього руху, квестів, флешмобів, фото-челенджів, тематичних бесід та практичних занять із залученням представників патрульної поліції, шкільних офіцерів поліції. Усі діти району з задоволенням приймали участь у заходах та отримали корисну інформацію у вигляді ігор, тренінгів та конкурсів. А також, активні учні початкових класів, отримали посвідчення «знавця правил дорожнього руху».