25 лист. 2020

У КЗ «ДНЗ № 353» пройшли спортивні розваги в кожній групі для дітей дошкільного віку

23 лист. 2020

ЗНО-2021: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ

23 лист. 2020

ПРОБНЕ ЗНО-2020: СПЛИВАЄ ЧАС ДЛЯ ОТРИМАННЯ КОШТІВ

20 лист. 2020

19 листопада 2020 року в межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування відбувся онлайн-зліт юних миротворців та волонтерів

20 лист. 2020

МОН та ЮНІСЕФ розробили онлайн-платформу про важливість розвитку дошкільнят

18 лист. 2020

17 листопада в рамках роботи програми «Шкільний працівник поліції» працівники Управління патрульної поліції в Харківській області провели з учнями школи №48 бесіди на тему "Правила дорожнього руху".

17 лист. 2020

Екологічна акція "Куточок природи своїми руками"

Під потранатом заступника голови адміністрації району з соціальних та гуманітарних питань Корнєвою І.М., депутатами міської ради Аббасовим Ф.С., Шевченко Т.М. і представниками громадськості Менів Я.О., Положій К.В.

КООРДИНАЦІЙНА РАДА З НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

13 лист. 2020

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ЗОНАЛЬНОГО ТУРУ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2021» У НОМІНАЦІЯХ: «КЕРІВНИК ЗАКЛАДУ ОСВІТИ», «МАТЕМАТИКА», «ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ», «УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА».

13 лист. 2020

У закладах дошкільної освіти пройшли осінні розваги