15 квіт. 2024

Онлайн-курс «Демократичний садочок: комфортне психосоціальне середовище для всіх і кожного»

Педагогів дошкілля запрошують на курс «Демократичний садочок: комфортне психосоціальне середовище для всіх і кожного»
12 квіт. 2024

Україна. Міста - герої

У закладах загальної середньої освіти цього тижня пройшли цикли уроків " Україна. Міста - герої".
12 квіт. 2024

Освітній серіал «Як взаємодіяти з дітьми під час війни»

На платформі «Дія.Освіта» розміщено новий освітній серіал для педагогів і батьків «Вчимося разом. Як підтримувати дітей під час війни».
11 квіт. 2024

НМТ-2024: ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ОСНОВНИЙ ПЕРІОД РЕЄСТРАЦІЇ

11 квітня – останній день реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ)
8 квіт. 2024

ПРОЄКТНЕ ТА КОМПЕТЕНТНІСНО ОРІЄНТОВАНЕ НАВЧАННЯ В НУШ

11 квітня о 16:00 відбудеться вебінар, присвячений особливостям і перевагам проєктного та компетентнісного навчання в Новій українській школі. Захід організовує Український інститут розвитку освіти.
8 квіт. 2024

Створено освітній серіал «Як стати ментором для школярів»

Освітній серіал «Як стати ментором для школярів» створено для того, щоб якнайбільше людей могли якісно підтримати школярів України, які зіткнулися з багатьма труднощами на шляху до якісного навчання.
5 квіт. 2024

Приймання заяв до 1-х класів

8 квітня 2024 року визначено датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2024/2025 навчального року
4 квіт. 2024

Яким буде НМТ у 2024

Вебінар з Тетяною Вакуленко, директоркою УЦОЯО
4 квіт. 2024

Регіональні моніторингові дослідження

Результати тестування учнів 9 класів з читання, математики, природничих дисциплін
3 квіт. 2024

НМТ ЗА КОРДОНОМ У 2024 РОЦІ

Національний мультипредметний тест (НМТ) цьогоріч буде проведено також поза межами України. Тимчасові екзаменаційні центри (ТЕЦ) за кордоном буде створено в 57 містах 32 країн.