31 серп. 2017

Районний педагогічний форум

30 серпня 2017 року у приміщенні Палацу Культури "Основ'янський" відбувся районний педагогічний форум. На форумі були присутні почесні гості: депутати міської та обласної ради, керівники районних служб. З вітальним словом до педагогів району звернувся депутат Харківської обласної ради, заступник голови адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Мошняков Євгеній Миколайович. Вітаючи молодих, він висловив сподівання, що молодь буде відповідально і творчо працювати, виконувати свій обов'язок - творити людину. Начальник Управління освіти Нижник Олександр Степанович доповів учасникам форуму про те, чому і як вчили в навчальних закладах району протягом 2016/2017 навчального року та які завдання системи освіти на шляху реалізації Концепції Нової української школи на сьогодні? Про те, як педагогічний колектив школи №66 працює на результат, доповіла директор школи Подшивалова Наталія Миколаївна. Від імені команди учнівського самоврядування, про його діяльність як свідчення реалізації прав учнів на участь в управлінні школою, захисті своїх прав виступила неодноразовий переможець інтелектуальних змагань Кікоть Ксенія, учениця школи №120.
30 серп. 2017

Відбувся ІІ-ий Міський форум батьківської громадськості

29 серпня 2017 року у Харківському Палаці дитячої і юнацької творчості відбувся ІІ-ий Міський форум батьківської громадськості. Участь у Форумі прийняли представники батьківських активів загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів району. Директор Департаменту освіти Деменко О.І. вручила найактивнішим членам батьківського самоврядування Подяки Харківського міського голови і Грамоти Департаменту освіти Харківської міської ради та подякувала учасникам Форуму за плідну роботу. Від нашого району Подяку отримала Моісеєнко Світлана Григорівна.
29 серп. 2017

Перший урок у 2017/2018 навчальному році

У рамках реалізації Концепції Нової української школи, в умовах децентралізації середньої освіти підвищується автономія навчальних закладів. Враховуючи той факт, що Міністерством освіти і науки України цього року тематика Першого уроку не визначена, у 2017/2018 навчальному році конкретну тему Першого уроку навчальні заклади визначають самостійно.
28 серп. 2017

Міністерство освіти і науки України надало школам переліки програм і літератури

Міністерством освіти надано переліки навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих відомством для використання у початкових класах, основній і старшій школі, а також відповідні переліки для використання в школах з навчанням мовами національних меншин.
23 серп. 2017

На честь Дня визволення Харкова в Лісопарку відбулися жалобні заходи і поминальний молебень

23 серпня 2017 року на Меморіалі Слави відбулися покладання квітів та молебень, присвячені 74-річчю визволення Харкова від нацизму у Другій світовій війні. До братніх поховань та пам'ятника Батьківщині-матері прийшли ветерани, представники духовенства, депутати, керівники міста, військові, правоохоронці, представники громадських організацій і політичних партій.
22 серп. 2017

Громадянські панахиди

22 серпня 2017 року відбулися громадянські панахиди в парку станції Основа і в селищі Жихар. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання, після чого поклали квіти до Вічного вогню та пам'ятника загиблим воїнам. В урочистостях взяли участь Голова адміністрації Основ'янського району Ганна Головчанська, депутати міської та обласної рад, ветерани Другої світової війни, школярі, жителі, представники підприємств, організацій та установ району.
21 серп. 2017

Готовність навчальних закладів до нового навчального року

У навчальних закладах району пройшов огляд готовності до нового навчального року.
21 серп. 2017

Веб-конференції для вчителів з усіх навчальних предметів

28-31 серпня 2017 року Національна академія педагогічних наук України проводить традиційні веб-конференції в режимі онлайн трансляції для вчителів з усіх навчальних предметів.
19 серп. 2017

Кінопокази під відкритим небом

З 16 серпня 2017 року по 22 серпня 2017 року за ініціативою адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради на передодні свята Дня міста в мікрорайонах Основ’янського району проходять кінопокази кінотеатру під відкритим небом.
18 серп. 2017

Завдання для районних етапів міського турніру юних математиків

Завдання для районних етапів міського турніру юних математиків, проведення якого планується у вересні 2017 року.