29 груд. 2016

Вітання з Новим роком начальника Управління освіти Олександра Степановича Нижника

Дорогі діти, шановні батьки та педагоги! Новий рік зазвичай пов'язують з надіями на краще, тому нехай все хороше, що радувало Вас у році, що минає, неодмінно знайде своє продовження в році прийдешньому. Нехай Новий рік подарує вам благополуччя, виконання заповітної мрії, зміцнить віру в майбутнє, а успіх супроводжує всі ваші починання завжди і у всьому. Бажаю вам миру, злагоди, терпіння, добра, щастя і, звичайно ж, удачі! З Новим роком!
28 груд. 2016

Новорічне шоу для дітей «Шар-шоу»

22 грудня 2016 року у КК «Україна» відбулось новорічне шоу для дітей «Шар-шоу»
27 груд. 2016

Затверджені Умови прийому до вишів України - 2017

Міністерством юстиції затверджені Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, відповідно до яких буде здійснюватись прийом абітурієнтів у 2017 році. Документом передбачено, що громадяни України матимуть право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету. Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань, на основі повної загальної середньої освіти у вступників до ВНЗ будуть прийматись сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.
26 груд. 2016

Новорічна вистава у Харківському Держаному цирку

26 грудня 2016 року у Харківському Держаному цирку відбулася святкова новорічна вистава для учнів навчальних закладів району
22 груд. 2016

Новорічні подарунки від міського голови Геннадія Кернеса

У навчальних закладах району розпочалися Новорічні свята, під час яких діти отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
21 груд. 2016

Новорічні святкові ранки в ДНЗ району

У дошкільних навчальних закладах району розпочалися Новорічні святкові ранки. Кожний вихованець отримав солодкі подарунки від Геннадія Кернеса.
20 груд. 2016

Відкриття Головноїялинка Харкова

19 грудня 2016 року на площі Свободи відкрилась Головна ялинка Харкова. Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов привітав усіх харків’ян від імені Голови Геннадія Кернеса з Днем Святого Миколая та новорічними святами.
19 груд. 2016

Вітання з Днем Святого Миколая!

Шановні друзі! Настає свято Святого Миколая! Хочеться побажати терпіння, миру і спокою вашим сім'ям, милосердя, завзяття, доброти. Будьте добрі і уважні один до одного, до близьких, рідних, до друзів, адже найпростіше благе діло це маленьке диво. Зі святом вас!
16 груд. 2016

Урочисте свято на честь 50-річного ювілею ХЗОШ №48

16 грудня 2016 року у ХЗОШ №48 відбулось урочисте свято на честь 50-річного ювілею школи. Шановні гості привітали педагогічний колектив, батьків, учнів та випускників школи із ювілеєм. Голова адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради, депутат Харківської обласної ради Головчанська Ганна Олександрівна вручила колективу школи Подяку Харківського міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича. Всіх присутніх привітали депутат Харківської обласної ради Мошняков Євген Миколайович та депутат Харківської міської ради Шевченко Тетяна Миколаївна.
15 груд. 2016

Засідання членів Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування

09 грудня 2016 рокуна базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 95 імені 299-ї Харківської стрілецької дивізії відбулось відкрите засідання членів Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування.