1 квіт. 2024

Вітаємо переможців!

Вітаємо збірну команду Основ'янського району "Лаотун", яка виборола ІІІ місце у ХV міському турнірі юних правознавців для учнів 9-11 класів
29 бер. 2024

''Харківські університети - формула вибору''

Під час весняних канікул старшокласники та педагоги шкіл району стали учасниками загальноміської акції «Харківські університети – формула вибору».
28 бер. 2024

ЯКИМ БУДЕ НМТ-2024

ЯКИМ БУДЕ НМТ-2024: ВЕБІНАР ДИРЕКТОРКИ УЦОЯО. Вебінар відбудеться 3 квітня о 17:00. Подія відкрита і не потребує реєстрації.
27 бер. 2024

Освітні документи в Дії

У ЗАСТОСУНОК ДІЯ ДОДАНО ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВІТУ
26 бер. 2024

Стартував міський проєкт «Харківські університети - формула вибору»

Під час весняних канікул у класах метрошколи та на базах вишів стартував міський проєкт «Харківські університети - формула вибору», започаткований Департаментом освіти за підтримки керівництва Харківської міської ради.
25 бер. 2024

РЕЄСТРАЦІЯ НА НМТ-2024 ЗА ДОПОМОГОЮ МОБІЛЬНОГО ЗАСТОСУНКУ ДІЯ

21 бер. 2024

У МОН затвердили підручники для 7 класу, що можуть видаватися за кошти бюджету

Міністерство освіти і науки затвердило перелік підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти, що можуть видаватися за кошти державного бюджету (наказ МОН від 19.03.2024 № 356).
20 бер. 2024

МОН ЗАТВЕРДИЛО ПОРЯДКИ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ У 2024 РОЦІ

Міністерство освіти і науки України інформує про затверджений Порядок прийому на навчання для здобуття ступенів бакалавра, магістра, доктора філософії / доктора мистецтва у 2024 році.
19 бер. 2024

Вітаємо переможців!

Вітаємо учнів ХЛ № 10 - срібних призерів Національного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2024».
18 бер. 2024

Онлайн-урок для учнівської молоді до Дня створення Української Центральної Ради

Освітній центр Верховної Ради України запрошує учнів і вчителів взяти участь у спеціальному онлайн-уроці до Дня створення Української Центральної Ради, який відбудеться 18 березня 2024 року о 15:00 на платформі Zoom.