19 лют. 2024

Відбір підручників для 7 класів НУШ

З 22 до 28 лютого 2024 року триватиме вибір і передача результатів вибору підручників закладами освіти
19 лют. 2024

Інформаційні матеріали до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотн

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-2014 років. Пам’ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.
16 лют. 2024

16 лютого Україна відзначає День єднання

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. В умовах війни, обстрілів, блекаутів та щоденних трагедій, День єднання набув особливого змісту.
15 лют. 2024

До уваги батьківської спільноти

8 квітня 2024 року визначено датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2024/2025 навчального року
14 лют. 2024

Нагородження учасників і переможців районного туру міського конкурсу "Учитель року -2024"

В Основ'янському районі нагородили учасників і переможців районного туру міського конкурсу "Учитель року -2024" у номінаціях "Георгафія", "Фізика", "Образотворче мистецтво" , "Українська мова та література".
14 лют. 2024

Набув чинності Порядок проведення національного мультипредметного тесту.

Потенційні учасники зобов’язані ознайомитися з цим Порядком, що не тільки передбачено процедурою реєстрації (учасник має знати свої права та обов’язки), а й буде корисним під час проходження тестування. Адже в ньому докладно викладено процедуру допуску учасників до ТЕЦ, особливості створення спеціальних умов для складання іспиту особам з особливими освітніми потребами, зумовленими станом здоров’я, а також подано інформацію щодо умов участі в додаткових сесіях НМТ

НБУ запрошує освітян долучитися до Global Money Week 2024

Національний банк України запрошує освітян долучитися до участі у Всесвітньому тижні грошей, який в Україні та світі триватиме з 18 до 24 березня 2024 року і буде присвячений темі «Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє».
13 лют. 2024

Всеукраїнський турнір з фінансової грамотності «FinCup-2024»

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна запрошує старшокласників шкіл і ліцеїв до участі у ІІ Всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності (KharkivFinCup-2024
13 лют. 2024

НМТ-2024: ОПРИЛЮДНЕНО ДЕМОНСТРАЦІЙНІ ВАРІАНТИ

Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти підготували демонстраційні варіанти предметних тестів — складників національного мультипредметного тесту (НМТ). З ними можна ознайомитися у відповідній рубриці.
12 лют. 2024

«Всеукраїнська школа онлайн»

Опубліковано нові навчальні відео до курсів на платформі «Всеукраїнська школа онлайн»