30 січ. 2024

День безпечного Інтернету

Національний банк України запрошує освітян взяти участь у заходах з нагоди Дня безпечного Інтернету. Національний банк України пропонує освітянам провести освітній захід про важливість дотримання правил безпеки платежів та розрахунків в Інтернеті
29 січ. 2024

День пам'яті Героїв Крут

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника
26 січ. 2024

НМТ-2024: ДЕЯКІ ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ

Національний мультипредметний тест (НМТ) у 2024 році заплановано провести протягом 14 травня — 19 липня. Такий період визначено наказом Міністерства освіти і науки України.
26 січ. 2024

День вшанування пам’яті жертв Голокосту

Щорічно 27 січня міжнародна спільнота вшановує пам’ять жертв Голокосту
25 січ. 2024

НМТ-2024: ЗАТВЕРДЖЕНО ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТНИХ ТЕСТІВ

22 січ. 2024

22 січня – День Соборності України

21 січ. 2024

У приміщеннях харківського метрополітену розпочалися заняття для дошкільнят

У приміщеннях харківського метрополітену почалися заняття для дошкільнят
19 січ. 2024

Конкурс від ЮНІСЕФ «Поезія заради миру»

Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) запрошує дітей та молодь взяти участь у міжнародному конкурсі поезії та написати вірш на тему миру і мрій про мирне життя.
18 січ. 2024

Український інститут національної пам’яті пропонує для освітян інформаційні матеріали до Дня Соборності України

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42.
17 січ. 2024

КУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ВІД ОФІСУ ДОБРОЧЕСНОСТІ НАЗК — «НАВЧАТИ(СЯ): ЩО РОЗПОВІСТИ ПРО ДОБРОЧЕСНІСТЬ НА УРОЦІ»