16 січ. 2024

Онлайн-уроки з основ парламентаризму та демократії від Освітнього центру ВР

Освітній Центр Верховної Ради України запрошує школярів на інтерактивні парламентські онлайн-уроки для учнів 5-11 класів.
15 січ. 2024

ДСНС затверджені Організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024–2025 роки
12 січ. 2024

СЕРТИФІКАЦІЯ-2024: СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ

В понеділок, 15 січня, розпочнеться реєстрація для участі в сертифікації педагогічних працівників.
11 січ. 2024

МОН затвердило програму тестування для сертифікації вчителів історії та громадянських дисциплін

8 січ. 2024

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує євроклуби до співпраці

Представництво ЄС в Україні пропонує освітянам долучитися до Мережі євроклубів України. Учасники проєкту мають мати бажання вчитися і навчати інших, гарні організаційні й комунікативні здібності.
4 січ. 2024

Про надання грифу «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» навчальним програмам для закладів загальної середньої освіти

Міністерство освіти і науки надало гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" таким модельним навчальним програмам для закладів загальної середньої освіти
2 січ. 2024

Граматичний курс з української мови від Всеукраїнського руху «Єдині»

Всеукраїнський рух «Єдині» пропонує долучитися до безплатного граматичного курсу, який стартує 8 січня та триватиме 28 днів. Учасниками можуть стати всі, хто володіє українською, але бажають удосконалити мовні навички. Протягом навчання учасники щодня будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах.
1 січ. 2024

200 БАЛІВ НА НМТ: ДОСВІД, СЕКРЕТИ ТА ІСТОРІЇ УЧАСНИКІВ

КАЛЕЙДОСКОП ПОРАД ВІД УСПІШНИХ УЧАСНИКІВ НМТ.
29 груд. 2023

ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ О.С. НИЖНИКА З НОВИМ РОКОМ

26 груд. 2023

СЕРТИФІКАЦІЯ-2024: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Уже за два тижні (з 15 до 30 січня 2024 року) учителі початкових класів, а також учителі математики, української мови і літератури, історії та громадянських дисциплін базової середньої школи зможуть зареєструватися для проходження сертифікації 2024 року.