Всеукраїнський день добрих справ!Визначились п’ять найкращих команд Харківської міської шкільної Ліги гумору!Тематичний тиждень «Подорож вулицями міста» в КЗ "ДНЗ №31"Бібліотечний урок "Будова книги. Виготовлення читацького формуляру" у 3-А класі ХЗОШ№ 10«Весела прогулянка» в КЗ "ДНЗ №13"ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Робота управління освіти, педагогічних колективів навчальних закладів району спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу профільного навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, пов’язаних з новими можливостями особистісно орієнтованого навчання та виконання основних положень Національної доктрини розвитку освіти України. Ми прагнемо, щоб освіта, здобута у навчальних закладах району, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.

Графік відповідальних

за прийом дзвінків на Телефон Довіри (725-27-91)

працівників Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

День тижня

П.І.Б. відповідального працівника

Час роботи

Понеділок

Кулакова Лариса Віталіївна

10.00-18.00

Кузьменко Наталія Вікторівна

Іголкіна Тетяна Іванівна

Дерев’янко Тамара Євгенівна

П’ятниця

Прохоренко Ольга Володимирівна

9.00-16.45

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

1 груд. 2021
До Всеукраїнського дня добрих справ учні ХЗОШ № 10 долучилися до акції «Щедрий вівторок» та організували шкільну акцію «Іграшка надії», мета якої забрати велику кількість іграшок та відвезли до Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія». Всі дітки з радістю приймали участь в акції.
29 лист. 2021
Визначились п’ять найкращих команд Харківської міської шкільної Ліги гумору за підсумками чвертьфіналу, який відбувся у Палаці студентів НТУ «ХПІ». За підсумками змагань, було нагороджено п’ять найкращих команд гри. Серед яких, команда «Метро Одеська» ХЗОШ № 53 зайняла 1 місце та увійшла у півфінал який планується у лютому 2022 року. Вітаємо переможців!
26 лист. 2021
У середній групі «Капітошка» комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №31 Харківської міської ради» пройшов тематичний тиждень «Подорож вулицями міста» під час якого вихованців знайомили з видами транспорту, його призначенням, особливостями, важливістю для життєдіяльності людей. Закріпили вміння дітей впізнавати транспорт на ілюстраціях та правильно називати його складові частини. Також опанували знаннями про правила дорожнього руху та необхідністю їх дотримання. На етапі закріплення вивченого матеріалу дошкільнята зробили колективну роботу «Вулиця мого міста».