До уваги батьків майбутніх першокласників!Відеоконференція за участю батьків щодо правил поведінки вдома та організації дозвілля дітей під час карантинуУкраїна в ніч на неділю, 29 березня, перейде на літній часДобірка онлайн-інструментів для дистанційного навчанняПрофілактика захворюваності спричинених коронавiрусом СОVID-19ЗНО-2020: ЗА ЛІЧЕНІ ГОДИНИ ЗАВЕРШИТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ

Робота управління освіти, педагогічних колективів навчальних закладів району спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу профільного навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, пов’язаних з новими можливостями особистісно орієнтованого навчання та виконання основних положень Національної доктрини розвитку освіти України. Ми прагнемо, щоб освіта, здобута у навчальних закладах району, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.

Графік відповідальних

за прийом дзвінків на Телефон Довіри (725-27-91)

працівників Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

День тижня

П.І.Б. відповідального працівника

Час роботи

Понеділок

Кулакова Лариса Віталіївна

10.00-18.00

Торяник Тетяна Вячеславівна

Іголкіна Тетяна Іванівна

Дерев’янко Тамара Євгенівна

П’ятниця

Прохоренко Ольга Володимирівна

9.00-16.45

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
30 бер. 2020
До уваги батьків майбутніх першокласників!
27 бер. 2020
Адміністрація дитячого садка провела відеоконференцію за участю батьків щодо правил поведінки вдома та організації дозвілля дітей під час карантину.
25 бер. 2020
Україна в ніч на неділю, 29 березня, перейде на літній час
24 бер. 2020
Добірка онлайн-інструментів для дистанційного навчання
24 бер. 2020
У закладах дошкiльної ocвiти проводяться карантиннi заходи щодо профілактики захворюваності, спричинених коронавiрусом СОVID-19.
ЗНО-2020: ЗА ЛІЧЕНІ ГОДИНИ ЗАВЕРШИТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ