Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

Збереження педагогічного звання та категорії при переході вчителя на посаду методистаІІ міський турнір юних інфоматиківСемінар-тренінг Школи розвитку «Мер міста»Районний етап гри «Що? Де? Коли?»Творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»Шум телевізора заважає розвитку мовлення дитини

Робота управління освіти, педагогічних колективів навчальних закладів району спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу профільного навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, пов’язаних з новими можливостями особистісно орієнтованого навчання та виконання основних положень Національної доктрини розвитку освіти України. Ми прагнемо, щоб освіта, здобута у навчальних закладах району, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.

Графік відповідальних

за прийом дзвінків на Телефон Довіри (725-27-91)

працівників Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

День тижня

П.І.Б. відповідального працівника

Час роботи

Понеділок

Кулакова Лариса Віталіївна

10.00-18.00

Торяник Тетяна Вячеславівна

Іголкіна Тетяна Іванівна

Дерев’янко Тамара Євгенівна

П’ятниця

Прохоренко Ольга Володимирівна

9.00-16.45

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
17 жовт. 2017
Пунктом 3.27 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6.10.2010 № 930, установлено, що за педагогічними працівниками, які переходять на посади методистів зберігаються присвоєні попередньою атестацією кваліфікаційні категорії. Атестація таких працівників здійснюється не пізніше ніж через два роки після переходу на посаду методиста.
13 жовт. 2017
14 жовтня 2017 року у Харківському національному університеті радіоелектроніки (пр. Науки, 14) відбудеться ІІ міський турнір юних інформатиків для учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова. Початок турніру о 9-30. Початок реєстрації учасників о 8-50.
12 жовт. 2017
11 жовтня 2017 року на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова в межах роботи Школи розвитку «Мер міста» відбувся семінар-тренінг за темою «Моделювання успішної стратегії розвитку організації».
11 жовт. 2017
11 жовтня 2017 року на базі Харківської гімназії №34 відбувся районний етап змагань з гри «Що? Де? Коли?» серед ігроків молодшої вікової категорії І місце зайняла команда ХГ №12, ІІ місце команда ХЗОШ №53, ІІІ місце команда ХЗОШ №10, серед ігроків старшої вікової категорії І місце зайняла команда ХЗОШ №120, ІІ місце команда ХЗОШ №7, ІІІ місце команда ХЗОШ №48. Вітаємо команди та бажаємо подальшого успіху на фінальній грі.
10 жовт. 2017
З 2017 року в межах VІ Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди святкування Дня матері започатковується Міжнародний творчий конкурс за участі учнів (вихованців) 1-11-х класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів України та країн зарубіжжя. Організаторами конкурсу виступають Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» та Міжнародна школа «Меридіан»
9 жовт. 2017
Фоновий шум від телевізора, який є звичним для багатьох осель, створює перешкоди для гармонійного розвитку мовленнєвих навичок дитини і може негативно вплинути на здатність дітей до засвоєння мови. Це стверджує група дослідників в статті у виданні "Journal of Children and Media".