У 2021 році випускники закладів освіти, які здобуватимуть повну загальну середню освіту, обов’язково складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математикиНагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2019 роціСемінар для методистів психологічних служб районів містаПРОБНЕ ЗНО-2020 Стартувала підготовка до конкурсу «Якби мером був я»Фінал фізкультурних змагань "Крок за кроком"

Робота управління освіти, педагогічних колективів навчальних закладів району спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу профільного навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, пов’язаних з новими можливостями особистісно орієнтованого навчання та виконання основних положень Національної доктрини розвитку освіти України. Ми прагнемо, щоб освіта, здобута у навчальних закладах району, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.

Графік відповідальних

за прийом дзвінків на Телефон Довіри (725-27-91)

працівників Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

День тижня

П.І.Б. відповідального працівника

Час роботи

Понеділок

Кулакова Лариса Віталіївна

10.00-18.00

Торяник Тетяна Вячеславівна

Іголкіна Тетяна Іванівна

Дерев’янко Тамара Євгенівна

П’ятниця

Прохоренко Ольга Володимирівна

9.00-16.45

12 груд. 2019
11 грудня 2019 року на базі Науково-методичного педагогічного центру відбувся семінар «Платформа Moodle для організації змішаного навчання та використання технологій дистанційного навчання у сучасній школі». Під час семінару провідні науковці Харківської гуманітарно-педагогічної академії, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна визначили стан та перспективи дистанційного навчання в освітньому процесі, проаналізували розроблені дистанційні курси, подані до конкурсу на кращий дистанційний курс, який проводиться з метою залучення педагогічних працівників закладів освіти міста до запровадження у систему роботи елементів дистанційного навчання.
12 груд. 2019
06.12.2019 року на базі Центру гендерної культури відбувся семінар для методистів психологічних служб районів міста за темою «Нові технології в Новій школі». У семінарі взяли участь: Поллак М.А.- методист психологічної служби Управління освіти адміністрацій Основ’янського району Харківської міської ради, Васильєва Т.О. – практичний психолог Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №35.
10 груд. 2019
ПРОБНЕ ЗНО-2020 – НЕОБХІДНО СПРОБУВАТИ
4 груд. 2019
2020-2021 навчальний рік стане роком математики в Україні. Про це повідомила Ганна Новосад під час презентації Національного і Міжнародного звітів за результатами міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018. «Оскільки за результатами PISA-2018 ми маємо найгірші дані саме з математики, наступний 2020-2021 навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні. Попередньо Президент дав погодження, і ми вдячні йому за відкритість і готовність швидко реагувати на потреби нашої освіти. Під такий рік буде розроблено план заходів, що передбачатиме цілий спектр активностей для стимулювання розвитку математики в Україні», – зазначила Міністр.
2 груд. 2019
Завершено цикл занять першого модуля програми Школи розвитку «Мер міста», що проводилися на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. У межах тренінгів «Start Up School» учні ознайомилися з технологією управління проєктами, навчилися відпрацьовувати ідеї, створювати команди, спробували себе в написанні стартапів відповідно до вимог конкурсів міжнародного рівня. Понад 100 школярів (представників усіх районів міста) розпочали підготовку до міського конкурсу «Якби мером був я», що традиційно проводиться у травні в межах «Фестивальної весни» Харківської міської організації учнівського самоврядування. Довідка. Минулого року слухачами Школи розвитку «Мер міста» стали майже 400 школярів закладів освіти міста. Вони отримали сертифікати, нагороди Департаменту освіти та пам’ятні призи Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.