Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

Робота управління освіти, педагогічних колективів навчальних закладів району спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу профільного навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, пов’язаних з новими можливостями особистісно орієнтованого навчання та виконання основних положень Національної доктрини розвитку освіти України. Ми прагнемо, щоб освіта, здобута у навчальних закладах району, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.

Графік відповідальних

за прийом дзвінків на Телефон Довіри (725-27-91)

працівників Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

День тижня

П.І.Б. відповідального працівника

Час роботи

Понеділок

Кулакова Лариса Віталіївна

10.00-18.00

Торяник Тетяна Вячеславівна

Іголкіна Тетяна Іванівна

Дерев’янко Тамара Євгенівна

П’ятниця

Прохоренко Ольга Володимирівна

9.00-16.45

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

18 жовт. 2018
20.10.2018 року відбудеться міська олімпіада з математики. Від нашого району беруть участь 40 учнів.
18 жовт. 2018
20.10.2018 року в Харківському Національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбудеться ХІІ міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти. Бажаємо успіхів районній команді!
Що очікувати у ЗНО-2019
18 жовт. 2018
18 жовтня 2018 року на базі ХЗОШ №53 відбувся районний відбірковий етап КВН. Організатори заходу - Харківський міський центр дозвілля та молоді при підтримці Департаменту освіти та Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради. Перемогу у конкурсі розділили Команда «CD RW» ХЗОШ №53 та Команда «Жихорёнок» ХЗОШ №48. Щиро вітаємо команди переможців!
17 жовт. 2018
Розпочалися поставки дидактичних матеріалів та наочності до закладів загальної середньої освіти Основ’янського району за рахунок державної субвенції і місцевого бюджету в рамках програми «Нова українська школа».
12 жовт. 2018
13 жовтня 2018 року відбудеться Хі міський турнір юних географів. для учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти. Інтелектуальні поєдинки будуть проходити на базі Харківської гімназії № 116 Харківської міської ради. (вулиця Культури, 22). Початок турніру о 10-00. Початок реєстрації о 9-30.