Агітаційний захід з військово-професійної орієнтації шкільної молодіАбетка для директораСертифікаційний тест для вчителів відбудеться 29 лютогоДень Соборності України в закладах освіти в районіМОН пропонує осучаснити вимоги до засобів навчання та обладнання, якими комплектуються навчальні кабінетиСертифікаційний тест для вчителів відбудеться 29 лютого

Робота управління освіти, педагогічних колективів навчальних закладів району спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення продовження переходу на новий зміст і структуру навчання, організаційно-методичного супроводу профільного навчання, запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, пов’язаних з новими можливостями особистісно орієнтованого навчання та виконання основних положень Національної доктрини розвитку освіти України. Ми прагнемо, щоб освіта, здобута у навчальних закладах району, була якісною і орієнтованою на потреби суспільства, родини і кожної дитини. Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти нового типу, до майбутнього України.

Графік відповідальних

за прийом дзвінків на Телефон Довіри (725-27-91)

працівників Управління освіти адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради

День тижня

П.І.Б. відповідального працівника

Час роботи

Понеділок

Кулакова Лариса Віталіївна

10.00-18.00

Торяник Тетяна Вячеславівна

Іголкіна Тетяна Іванівна

Дерев’янко Тамара Євгенівна

П’ятниця

Прохоренко Ольга Володимирівна

9.00-16.45

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
24 січ. 2020
22.01.2020 був проведений агітаційний захід з військово-професійної орієнтації шкільної молоді м. Харкова від представників Харківського національного Університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, на базі Гімназії №34, де були присутні школи району.
23 січ. 2020
Абетка для директора
23 січ. 2020
Сертифікаційний тест для вчителів відбудеться 29 лютого
22 січ. 2020
22 січня з нагоди Дня Соборності України діти 1-11 класів разом з вчителями та батьками підготували загальношкільний проект «Україна Соборна єдина». Загальношкільну акцію «Дружба дітей єднає Україну» організував актив шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна»: 441 учень 2-11 класів та педагогічний колектив школи об’єднались у живий ланцюжок єдності на шкільному стадіоні, символізуючи єдність українського народу.
21 січ. 2020
17 січ. 2020