Увага! Лист МОН України від 28.01.2014 №1/9-74 "Щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів" скасовано

18 жовт. 2016
Міністерство освіти і науки звертає увагу керівників шкіл та вчителів початкової школи, що лист МОН від 28.01.2014 №1/9-74 "Щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів" не може використовуватись у роботі. Оцінювання навчальних досягнень учнів має відбуватися відповідно до наказу МОН від 19.08.2016 №1009 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.08.2013 № 1222».

У Міністерстві освіти зазначають, що відповідне роз'яснення викликане у зв'язку з численними зверненнями вчителів початкових класів щодо використання у роботі зазначеного листа відомства, який містив інструктивно-методичні матеріали щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів.

У відомстві також назначають, що неможливість використання зазначеного листа пов'язана у зв'язку з затвердженням наказу МОН №948 від 05.08.2016 р., яким затверджені зміни до навчальних програм для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та наказу №1009 від 19.08.2016 р., який містить нові орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи.

Джерело: http://osvita.ua/school/52487/