Засідання членів Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування

15 груд. 2016
09 грудня 2016 рокуна базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 95 імені 299-ї Харківської стрілецької дивізії відбулось відкрите засідання членів Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування.

На засіданні були розглянуті питання:

• про виконання заходів проекту «Учнівське самоврядування» Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2011-2017 роки    в 2016 році;
  • про проведення фестивалю кращих дитячо-юнацьких громадських організацій «Самоврядування – це ми!».

Також під час засідання відбувся захист проектних ініціатив «Марафону унікальних справ ХМОУС».