Вітання з Днем Святого Миколая!

19 груд. 2016
Шановні друзі! Настає свято Святого Миколая! Хочеться побажати терпіння, миру і спокою вашим сім'ям, милосердя, завзяття, доброти. Будьте добрі і уважні один до одного, до близьких, рідних, до друзів, адже найпростіше благе діло це маленьке диво. Зі святом вас!

День святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Кожна дитинки сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю.

З повагою,

начальник Управління освіти                                                                                             О.С. Нижник