Оновлено перелік навчальних предметів, з яких проводитиметься ДПА випускників школи ІІІ ступеня

19 січ. 2017
Наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2016 № 1696 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 20 жовтня 2016 р. № 1272» затверджено перелік навчальних предметів, з яких у 2016/2017 навчальному році проводитиметься державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня, в новій редакції.

Наказ Міністерства освіти і науки України від 30.12.2016 № 1696«Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 20 жовтня 2016 р. № 1272»