"Учитель року - 2017"

25 січ. 2017
24 січня 2017 року в приміщенні Харківської гімназії №12 відбулось свято-вшанування лауреатів та переможців І (районного) туру Всеукраїнського професійного конкурсу "Учитель року - 2017". Це був завершальний етап конкурсу, якому передували випробування на право називатись найталановитішим, найкреативнішим, справжнім інтелектуалом, вчителем, який матиме право успішно працювати в Новій школі.

Представлені на оцінку жюрі матеріали портфоліо, контрольні тестові роботи, майстер-класи, відкриті уроки в незнайомому класі і не в своїй школі стали своєрідною перепусткою для права називатися  переможцями: учителю біології  ХГ №12 Уваровій Інні Олександрівні, учителю інформатики ХЗОШ №10 Фесенко Олені Вікторівні, учителю музичного мистецтва ХЗОШ №7 Литвиненко Марині Сергіївні, вчителям початкових класів Сухенко Тетяні Павлівні (ХГ №34) та Опарій Світлані Сергіївні (ХЗОШ №120).

Імідж сильного, вільного, мислячого, успішного, з почуттям гумору учителя продовжили відстоювати конкурсанти і під час проведення свята-вшанування.

Колеги-глядачі, запрошені гості, переглядаючи інсценовані сторінки професійного зростання вчителів, знаходили в них високу духовність конкурсантів, відзначали іх високий рівень професіоналізму і неабияку креативність.