Привітання зі святом 8 Березня!

7 бер. 2017
Дорогі жінки! Щиро вітаю Вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Це чудове весняне свято несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. День 8 Березня наповнює світ зворушливими весняними квітами, добрими посмішками, щирими зізнаннями в коханні нашим ніжним мамам, вірним дружинам, дорогим сестрам та дочкам - найкращим жінкам у світі!

Низький уклін Вам за самовіддану працю, за вашу мудрість і підтримку, вірність обраній професії.

Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, завжди супроводжують Вас успіх, родинний затишок і прихильність друзів. Бажаю Вам міцного здоров'я. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

Начальник Управління освіти                                                                                       Олександр Степанович Нижник