Учень року 2017

24 бер. 2017
23 березня 2017 року в приміщенні Палацу культури «Основ’янський» відбулась церемонія нагородження переможців та учасників районного етапу міського конкурсу «Учень року-2017».

23 березня 2017 року в приміщенні Палацу культури «Основ’янський»  відбулась церемонія нагородження переможців та учасників районного етапу міського конкурсу «Учень року-2017».  На  церемонії  нагородження були присутні:

Голова адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Головчанська Г.О.; заступник голови адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради, депутат Харківської обласної ради Мошняков Є.М.; депутат Харківської міської ради Шевченко Т.М.; проректор ХГПА Репка І.П.; декан автодорожнього факультету ХНАДУ Сараєв О.В.

Голова адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради Головчанська Г.О. нагородила  переможців дипломами та пам’ятними подарунками: в номінації «Інтелектуал року» Дегтяр Дар’ю, ученицю Харківської гімназії №12; в номінації «Спортсмен року» Вовченка Артема, учня Харкіської спеціалізованої школи №66; в номінації «Лідер року» Кіріну Ірину, ученицю Харківської загальноосвітньої школи №10; в номінації «Творча особистість року» Придатько Софію, ученицю Харківської гімназії №34.