Районний педагогічний форум

31 серп. 2017
30 серпня 2017 року у приміщенні Палацу Культури "Основ'янський" відбувся районний педагогічний форум. На форумі були присутні почесні гості: депутати міської та обласної ради, керівники районних служб. З вітальним словом до педагогів району звернувся депутат Харківської обласної ради, заступник голови адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Мошняков Євгеній Миколайович. Вітаючи молодих, він висловив сподівання, що молодь буде відповідально і творчо працювати, виконувати свій обов'язок - творити людину. Начальник Управління освіти Нижник Олександр Степанович доповів учасникам форуму про те, чому і як вчили в навчальних закладах району протягом 2016/2017 навчального року та які завдання системи освіти на шляху реалізації Концепції Нової української школи на сьогодні? Про те, як педагогічний колектив школи №66 працює на результат, доповіла директор школи Подшивалова Наталія Миколаївна. Від імені команди учнівського самоврядування, про його діяльність як свідчення реалізації прав учнів на участь в управлінні школою, захисті своїх прав виступила неодноразовий переможець інтелектуальних змагань Кікоть Ксенія, учениця школи №120.