Учитель року-2018

7 лист. 2017
02 листопада 2017 року у приміщенні ХЗОШ № 10 пройшли два етапи І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018». 17 вчителів взяли участь у тестуванні з фахової майстерності та конкурсному випробуванні «Практична робота з навчального предмета». Вчителі демонстрували свої знання з фаху, методики викладання предмета, психології та педагогіки, виконували практичні завдання у межах навчальних предметів, які викладають: українська мови та літератури, фізики, німецької мови, фізичної культури.

02 листопада 2017 року у приміщенні ХЗОШ № 10 пройшли два етапи І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018». 17 вчителів взяли участь у тестуванні з фахової майстерності та конкурсному випробуванні «Практична робота з навчального предмета». Вчителі демонстрували свої знання з фаху, методики викладання предмета, психології та педагогіки, виконували практичні завдання у межах навчальних  предметів, які викладають: українська мови та літератури, фізики, німецької мови, фізичної культури.

Продемонструвати методичну майстерність, вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи та обирати оптимальні прийоми, способи, методи та засоби навчання для організації навчально-виховного процесу всі 17 учителів-предметників району мали змогу 07 листопада у приміщенні ХСШ № 66. Отож і взяли участь у конкурсному випробуванні «Методичний практикум».