Екологічна акція "Куточок природи своїми руками"

17 лист. 2020
Під потранатом заступника голови адміністрації району з соціальних та гуманітарних питань Корнєвою І.М., депутатами міської ради Аббасовим Ф.С., Шевченко Т.М. і представниками громадськості Менів Я.О., Положій К.В.

До екологічної акції «Куточок природи своїми руками»  16 жовтня 2020 року долучилися дружні колективи дошкільнят, їх батьків і вихователів дитячих садочків № 67.
    Яскраві декоративні форми та вічнозелені туї, кущі ялівцю, з любов’ю підібрані і привезені гостями (заступником голови адміністрації району з соціальних та гуманітарних питань Корнєвою І.М., депутатами міської ради Аббасовим Ф.С., Шевченко Т.М. і представниками громадськості Менів Я.О., Положій К.В.), тепер прикрашають двір  навчального закладу.
    Сподіваємося, що через деякий час облаштовані осінні куточки стануть місцями проведення занять з ознайомлення дітей із природним довкіллям.
    Позитивні емоції отримали всі учасники заходів, а особливо малята. Після колективної роботи вони (як справжні господарі) провели екскурсії територіями, розповіли про свої успіхи і поділилися заповітними мріями.