26 березня 2021 року на базі ХЗОШ № 151 проведено фінальний етап міського конкурсу «Учень року − 2021»

7 квіт. 2021
26 березня 2021 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 151 проведено фінальний етап міського конкурсу «Учень року − 2021». За перемогу в 3 етапі змагалися 2 учасника нашого району у номінаціях: «Творча особистість року» та «Спортсмен року».

Переможцем міського конкурсу «Учень року − 2021»  у номінації  «Спортсмен року» визначили –  Євсюкова Дмитра Володимировича, учня 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Харківської міської ради Харківської області.

Фіналістом міського конкурсу «Учень року – 2021» у номінації «Творча особистість року» визначили –  Чуйкова Дениса Олександровича, учня 10 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 Харківської міської ради Харківської області.

Дипломи Департаменту освіти отримують учасники міського конкурсу «Учень року – 2021»:

• Куриляк Вікторія Ігорівна, учениця 10 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Харківської міської ради Харківської області;
  • Трач Вікторія Володимирівна, учениця 10 класу Харківської гімназії № 12 Харківської міської ради Харківської області.