29.09.2021 року в ЗЗСО району відбулись заходи з нагоди вшанування трагічних подій у Бабиному Яру

29 вер. 2021
У школах Основ'янського району з метою вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, та трагічних подій у Бабиному Яру, поваги і толерантного ставлення до історії і культури інших народів проводяться заходи з нагоди вшанування трагічних подій у Бабиному Яру. Для учнів 1-11 класів були проведені Національний урок пам’яті, приурочений до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру, уроки пам’яті, урок-реквієм «Бабин Яр - життя і смерть. Тільки пам'ять не сивіє», виставка в шкільній бібліотеці «Трагедія Бабиного Яру». Учнями 5-6-х, 10-х класів були створені презентація та відеофільм «Погляд у минуле: Бабин Яр». Присутні на заходах пом’янули загиблих хвилиною мовчання.