День захисника України

13 жовт. 2021
14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України. День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України. Крім того, 14 жовтня в Україні традиційно відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. Напередодні цього свята в закладах освіти Основ’янського району пройшли тематичні виховні години для учнів 1-11 класів, також діти вирішили влаштувати справжні козацькі змагання, де юні козаки змагались за право бути найспритнішими, найвлучнішими та найсміливішими, конкурси малюнків «Ми роду козацького діти» та виставки поробок «Український оберіг», що згодом будуть передані українським військовим з побажаннями скоріше повернутися до рідних домівок, де їх чекають. За доброю шкільною традицією, наприкінці свята, із привітальною піснею виступив дитячий хор "Перлини".