Перемога в конкурсі «80 Років трагедії у Бабиному Яру: онлайн-меморіал для України»

19 лист. 2021
У Києві відбулася зустріч школярів із Харкова та Чернівців , які стали переможцями конкурсу в рамках німецько-українського освітнього проєкту «80 Років трагедії у Бабиному Яру: онлайн-меморіал для України». Мета проєкту - увіковічнення пам'яті жертв Голокосту, нагадування подій 80 річної давнини та вивчення історії рідного краю та міста. Збірна команда учнів 9-11 класів ХЗОШ № 35,48 та 53 нагороджені дипломом за перемогу у онлайн-квесті «Трагічні сторінки історії Харкова -Голокост у нашому місті» , який проходив у м.Харкові 19-26 жовтня 2021 р. в рамках німецько-українського освітнього проєкту «80 Років трагедії у Бабиному Яру: електронний меморіал для України». Щиро вітаємо команду з перемогою!