27 січня 2022 року в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січ. 2022
Сьогодні, 27 січня, в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Близько третьої години дня 27 січня 1945 року солдати 107-ї дивізії 60-ї армії 1-го Українського фронту під командуванням генерал-майора Василя Петренка увійшли на територію одного з найбільших німецьких таборів смерті Аушвіц-Біркенау, де за чотири роки загинуло близько 1,1 мільйона чоловік. Більшість з його в'язнів були заздалегідь вивезені до Німеччини і врятувати вдалось лише кілька тисяч кинутих на призволяще людей. Пам'ятаймо, щоб не повторилося! Всі школи району разом з учнями вшанували пам'ять жертв Голокосту.