16 лютого Україна відзначає День єднання!

16 лют. 2022
16 лютого Україна відзначає День єднання. Нехай мирне небо буде над кожним куточком нашої України! Єдність — це жити в мирі, жити у злагоді, жити щасливо! Усі заклади загальної середньої освіти та працівники Управління освіти Основ’янського району долучилися до свята. Прослухали та заспівали гімн України, провели уроки історії України за темами: «Мій рідний край, моя земля, моя історія жива», «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе», «Часи не обирають…», «Бійці невидимого фронту: снаряд чи слово», «Борці за єдність України», «Я – людина. Ми – родина. Дім наш - Україна», «Місце української держави у світовій спільноті», «Я і Україна», присвячені Дню Єднання, флешмоби, виставки у шкільних бібліотеках за темами: «Випускники закладу освіти – патріоти України», «З Україною в серці», «Ми боремося за українську землю», «Україна – Батьківщина. Я її мала частина», «Незалежна Україна – квітучий вільний край». З Україною у серці!