День державного герба!

18 лют. 2022
19 лютого в Україні відзначають День державного герба. Обравши знак Володимира Великого за національний символ, ми, українці, чітко означили власне коріння та історичне правонаступництво наших державних утворень. Разом з давньоруським княжим гербом ми пройшли шлях у тисячу років, зберегли власну ідентичність і здобули незалежну державу. Тому тризуб – не просто державний герб, він важливий об’єднавчий елемент національної історії, нашого сьогодення та майбутнього. Учні всіх закладів загальної середньої освіти долучилися до свята та зробили виставки, фото-зони, провели уроки, присвячені Дню державного герба, створили власні герби для кожного класу та складали сенкан про слово "герб", розгадали загадку герба та дізналися багато цікавих фактів про герб України.