До Дня захисників та захисниць України

14 жовт. 2022
14 жовтня – День захисників та захисниць України

В цьому році свято  набуло особливого значення. Сьогодні йде війна за нашу свободу та незалежність. Тому, як ніколи, потрібні слова щирої подяки та підтримки всім тим, хто боронить нашу країну ціною власного життя. Саме тому учні та вихованці закладів освіти Основ'янського району малювали листівки, читали вірші зі словами подяки нашим воїнам-захисникам на виховних годинах, які пройшли у форматі онлайн,  виготовляли онлайн - газети, приурочені цьому Дню.  Діти підготували  листи-подяки, поробки, малюнки та відправили на передову нашим воїнам-захисникам, організували спільні проєкти у форматі  фоточеленджів та акції  «Повертайтесь додому з ПЕРЕМОГОЮ!»,  «Повертайся живим!» , «Харків незламний. Діти 2022».

Дякуємо за мужність, честь, героїзм, за кожен новий день, за змогу жити, працювати, бачити рідних та вірити у світле, мирне майбутнє!  Виховуємо національно-патріотичну свідомість та вшановуємо мужність та героїзм наших захисників. Пишаємося, що ми - українці, що ми – Козацького Роду, і нам ніколи не буде переводу!

Бажаємо захисникам та захисницям України незламної волі, надійного родинного тилу та міцного здоров'я! Ми неодмінно переможемо! Віримо у перемогу!