21 лист. 2023
День Гідності та Свободи 21 листопада відзначається в Україні на державному рівні з 2014 року на честь початку цього дня двох революцій – Помаранчевої у 2004 році та Євромайдану і Революції гідності у 2013 році.

Гідність і свобода — цінності, що є основою нашої держави й ідентичності.

Без них неможливе існування України. За них борються покоління українців. За них же ми виходили на Майдан.

Десять років тому Україна піднялася, щоб остаточно звільнитися від впливу кривавого сусіда. Ми обрали шлях країн, які живуть демократичними цінностями. І для яких гідність і свобода — слова, що мають величезне значення.

Дяуцємо сьогодні кожному, хто стояв і просто зараз стоїть на захисті гідності і свободи нашої нації.

Вшануймо памʼять про кожного, хто поклав за них своє життя.

З нагоди Дня Гідності та Свободи в закладах освіти району відбулися тематичні уроки, що допомагають усім нам мобілізувати нашу історичну пам'ять, більше розуміти причини й усвідомлювати історичні уроки, ставати сильнішими, міцнішими, бути переможними на всіх фронтах, які веде сьогодні Україна, захищаючи сьогодні свою незалежність, організовані конкурси малюнків, плакатів, поробок та фоточеленджів.