Нагородження учасників і переможців районного туру міського конкурсу "Учитель року -2024"

14 лют. 2024
В Основ'янському районі нагородили учасників і переможців районного туру міського конкурсу "Учитель року -2024" у номінаціях "Георгафія", "Фізика", "Образотворче мистецтво" , "Українська мова та література".

Цей конкурс для педагогів, що наважились пройти випробування, аби утвердити своє професійне "Я".
У конкурсних випробуваннях "Тестування" , "Практична робота", "Майстер-клас" та "Дистанційний урок" взяли участь 12 педагогів. Четверо з них (Логвіненко Ірина Миколаївна, Федяй Дар'я Михайлівна, Православна Анастасія Володимирівна, Хоменко Наталія Василівна) стали переможцями районного туру та учасниками міського конкурсу "Учитель року - 2024". Федяй Д.М., учитель фізики Харківського ліцею №48, - лауреат міського конкурсу.

Голова адміністрації району Головчанська Ганна Олександрівна подякувала педагогам за високий професіоналізм, творчий підхід до справи навчання і виховання молодого покоління та вручила грамоти Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради