Вітаємо переможців!

19 бер. 2024
Вітаємо учнів ХЛ № 10 - срібних призерів Національного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2024».

09-10 березня 2024 року у Києві вперше відбувся Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2024».

Щиро вітаємо Шевченко Яну і Набойченка Дмитра, учнів 10-А класу ХЛ № 10, які посіли друге місце у Національному конкурсі та були нагороджені срібними медалями. Діти представили на конкурс проєкт в галузі програмування під керівництвом учителя інформатики ХЛ 10 Шакурова Євгенія на тему: "Створення навчальної програми засобами Unity".

Київська Мала академія наук учнівської молоді об’єднала на конкурсі комп’ютерні проєкти, зібрала молодих ентузіастів з України та світу віком 11-18 років, які цікавляться IT-сферою.

Ми пишаємось, що наші учні - представники найталановитішої молоді України.
Бажаємо подальших успіхів та перемог!