Вітаємо переможців!

1 квіт. 2024
Вітаємо збірну команду Основ'янського району "Лаотун", яка виборола ІІІ місце у ХV міському турнірі юних правознавців для учнів 9-11 класів

28 березня відбувся ХV міський турнір юних правознавців для учнів 9-11 класів. Збірна команда Основ'янського району "Лаотун", у складі якої були учениця 10 класу ХЛ №34 Барчан Ілона, учениця 11 класу ХЛ №34 Шимко Анастасія , учень 9 класу ХГ №35 Гільбрант Кирило,  учениця 11 класу ХЛ №48 Кириченко Таїсія, учениця 11 класу ХЛ №53 Оніщенко Софія у ході напруженої боротьби   здобула перемогу і посіла почесне ІІІ місце. Протягом декількох годин між юними правознавцями міста проходили інтелектуальні бої, під час яких учасники турніру мали можливість продемонструвати рівень знань з основ правознавства, вміння вести наукову полеміку. Турнір вийшов насиченим і цікавим, адже всі учасники брали активну участь в ньому і проявили глибокі знання в області права.
А за за перемогу в особистій  першості  Шимко Анастасія, учениця 11-Б класу ХЛ №34 та Оніщенко Софія , учениця 11-В класу ХЛ №53 нагороджені дипломомами ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо переможців та усіх учасників турніру.