Вступна кампанія 2015

15 лип. 2015
10 липня розпочала роботу гаряча лінія Громадянської мережі ОПОРА для вступників. Телефонна лінія відкрита для дзвінків щобудня з 10:00 до 18:00 (044) 481-32-15 та 096-444-30-86). Гаряча лінія має забезпечити належний контроль за проведенням вступної кампанії у вищих навчальних закладах. Номер телефону для отримання консультацій - (098) 844-29-65. Експерти організації надаватимуть консультації абітурієнтам та їхнім батькам щодо основних процедур вступної кампанії.

Номер телефону для отримання консультацій - (098) 844-29-65.

Зокрема абітурієнти можуть поставити наступні запитання:

Подача заяв до приймальних комісій особисто та дистанційно.

Правила обрахунку конкурсного балу абітурієнта.

Визначення пріоритетності заяв та її роль під час надання рекомендацій до зарахування.

Формування списків рекомендованих до зарахування.

Пільги під час вступу (позаконкурсний вступ).