Учень року – 2012

3 бер. 2012
2 березня 2012 року на базі ХГ №12 пройшов фінальний фестиваль "Учень року - 2012"

2 березня 2012 року на базі ХГ №12 відбувся районний фінальний фестиваль міського конкурсу "Учень року - 2012". Серед запрошених гостей були присутні заступник голови адміністрації Червонозаводського району Мошняков Є.М., начальник управління освіти Нижник О.С., головний спеціаліст управління освіти Дерев’янко Т.Є. та завідувач районним методичним центром Надточій О.І.
Було нагороджено переможців ІІ (районного) етапу міського конкурсу «Учень року - 2012» у номінації «Інтелектуал року»: І місце – Ткаченка Вадима, учня Харківської гімназії №12, ІІ місце – Колядіна Антона, учня Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53, ІІ місце – Хечуєву Анну, ученицю Харківської гімназії №34, ІІ місце – Пустовіт Дарину, ученицю Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №35, ІІІ місце – Носова Володимира, учня Харківської гімназії №34, ІІІ місце – Пустовалову Елеонору, ученицю Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №48, ІІІ місце – Томчук Артема, учня Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №66.
Нагороджено переможців ІІ (районного) етапу міського конкурсу «Учень року - 2012» у номінації «Лідер року»: І місце - Гончаренка Максима, учня Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53, ІІ місце – Бабічева Дениса, учня Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №35, ІІ місце – Іванова Романа, учня Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41, ІІІ місце – Мирошниченко Валерію, ученицю Харківської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №48.
Присвоєно звання „Учень - відкриття року” Должкові Владиславу учню Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10.
Нагороджено переможців ІІ (районного) етапу міського конкурсу «Учень року - 2012» у номінації «Творча особистість року»: І місце – Пирога Василя, учня Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №48, ІІ місце – Піскун Марину, ученицю Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №35, ІІ місце – Каменєву Марію, ученицю Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10, ІІІ місце – Чміль Ганну-Марію, ученицю Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №66, ІІІ місце – Слободенюк Галину, ученицю Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №120.
Нагороджено переможців ІІ (районного) етапу міського конкурсу «Учень року - 2012» у номінації «Спортсмен року»: І місце – Лофицького Едуарда, учня Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10, ІІ місце – Алєксєєва Микиту, учня Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №120, ІІ місце – Матвієнко Кристину, ученицю Харківської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №7, ІІІ місце – Маслюк Аліну, ученицю Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №35.