Благодійна акція

19 бер. 2018
16 березня 2018 року підведено підсумки благодійної акції під назвою «Від дітей Основ’янського району дітям Красногорівки»., яка тривала з 22 лютого по 14 березня цього року. Метою цієї акції було зібрання гуманітарної допомоги для дітей міста Красногорівка Донецької області, які її дуже потребують.

На передачі зібраної допомоги були присутні радник керівника військово-цивільної адміністрації міста Красногорівка Мар’їнського району Донецької області Данілова Людмила Леонідівна, заступник Голови Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради Мошняков Євген Миколайович, начальник Управління освіти – Нижник Олександр Степанович, Голова батьківської ради району – Губар Ірина Петрівна, представники дитячого самоуправління та  представники 31 закладу освіти району. Люди які зробили все для того, щоб ті, хто нас потребує відчули нашу підтримку.