На EdEra відкрито модуль «Робота вчителя початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами»

21 трав. 2018

На платформі EdEra відкрито останній модуль онлайн-курсудля вчителів початкової школи. Модуль присвячений інклюзивній освіті.

За інформацією Міністерства освіти, онлайн-курс розроблено з урахуванням побажань учителів, і за результатами моніторингу впровадження курсу частина лекцій подана в текстовому форматі. Він буде відкритим завжди, і кожен, хто захоче пройти його вперше чи повторно - зможе це зробити будь-коли.
   Курс є обов’язковим для вчителів, які навчатимуть першокласників з 1 вересня 2018 року, і складається з дистанційногонавчання та трьох очних сесій. Після його проходження слухачам потрібно буде скласти іспит. Усі, хто за результатами поточного, модульного та підсумкового контролю наберуть понад 60% результату, отримають безкоштовний електронний сертифікат.