Cерпнева конференція педагогічних працівників району

31 серп. 2011
30 серпня 2011 року у приміщенні Будинку культури Червонозаводського району відбулася серпнева конференція педагогічних працівників району «Про підсумки роботи закладів освіти району у 2010-2011 навчальному році та пріоритетні завдання на 2011-2012 навчальний рік» за участю голови адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради Головчанської Г.О., начальника управління освіти Нижника О.С., головного спеціаліста Департаменту освіти Харківської міської ради Воробйової Н.М., представників педагогічної громадськості району.

Учасники конференції переглянули відеофільм "Минув рік шляхами до успіху". З вітальним словом  до освітян району та глибокою вдячністю за сумлінну працю  звернулась голова адміністрації Червонозаводського району Головчанська Ганна Олександрівна.
      Кращих педагогічних працівників нагородили почесними грамотами, привітали 14 - х молодих спеціалістів, які поповнили сім’ю педагогів району.
     Начальник управління освіти у своїй доповіді привітав педагогів з початком нового навчального року, ґрунтовно проаналізував  здобутки району у минулому навчальному році та окреслив пріоритетні завдання на 2011-2012 навчальний рік.Наприкінці виступу начальник управління освіти висловив сподівання, що всі педагоги відповідально поставляться до виконання своїх професійних обов’язків і знайдуть своє особисте місце в реалізації визначених завдань, бо ж тільки спільними зусиллями ми зможемо створити імідж педагогічного колективу Червонозаводського району, побажав кожному із присутніх знайти найбільш щасливу стежинку у своїй професійній діяльності і прагненні до гідного виконання своїх обов’язків, міцного здоров’я, успіхів і невичерпної творчої наснаги.
     Про досягнення району за основними напрямками у порівнянні з іншими районами міста учасники конференції дізнались з виступу головного спеціаліста Департаменту освіти Воробйової Н.М.
     Також на конференції виступили директори ЗОШ №10 Хмара О.О. та гімназії №34 Несвітайло С.І., бібліотекар ЗОШ №10  Блудова В.А.,  вихователь-методист ДНЗ №50 Ярентюк О.М. та директора ЦДЮТ №7 Пшеничних І.А.