Свято "День знань" в ХГ №12

3 вер. 2018
Вересень панує вже довкола, Наче той художник-чарівник. Добрий день, моя найкраща школо! Починається новий навчальний рік!

У Харківську гімназію №12 на свято «Першого дзвоника» із подарунками та щирими усмішками, словами привітання та найкращими побажаннями завітали почесні гості.

Учнів, батьків та педагогічний колектив гімназії вітали Голова Харківської обласної державної адміністрації Світлична Ю.О. та голова Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради  Головчанська Г.О.

Світлична Ю.О. зазначила, що для першокласників – це свято Першого дзвоника, це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – гімназії.

Головчанська Г.О. побажала усім здобувати знання, досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!