День пожежної безпеки

14 вер. 2018
14.09.2018 року в Харківській гімназії № 34, за адресою: м. Харків, вул. Локомотивна, 2, відбувся „День пожежної безпеки”. На захід було запрошено співробітників Основ’янського РВ у м. Харкові ГУ ДСНС України у Харківській області. В ході заходу рятувальники провели для учнів уроки безпеки, де розповіли про проходження служби цивільного захисту, основні причини виникнення пожеж, як діяти при виникненні надзвичайних ситуацій та відповіли на всі запитання школярів. Після завершення уроків безпеки було оголошено сигнал „Тривога! Пожежа!” та проведено евакуацію учнів та персоналу закладу на подвір’я гімназії. Підводячі підсумки проведеного заходу за організацію та швидкість проведення евакуації було оголошено оцінку „Відмінно”