Нарада-семінар з питань медичного обслуговування учнів!

24 жовт. 2018
24.10.2018 на базі ХЗОШ №10 проведено нараду-семінар з питань медичного обслуговування учнів. У семінарі взяли участь: Зубкова І.А., заступник начальника, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Харківського міського управління головного Управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Советнікова А.В., головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Харківського міського управління головного Управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Кравченко О.В., заступник головного лікаря КНП "МДКЛ № 24" Харківської міської ради. На нараді заступники директора та медичні працівники закладів загальної середньої освіти обговорили нагальні питання медичного обслуговування учнів.