Нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2018 році

21 груд. 2018
20 грудня 2018 року на базі Харківської загальноосвітній школі №5 відбулося нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2018 році, який проводився з метою розвитку контенту системи дистанційного навчання «Доступна освіта», залучення педагогічних працівників навчальних закладів міста до запровадження у систему роботи технологій дистанційного навчання, організації навчання з учнями, які мають обмежені фізичні можливості та потребують підвищеної педагогічної уваги

Конкурс проводився серед учителів закладів загальної середньої освіти у номінаціях: «Українська мова», «Фізика», «Географія».

Переможцями міського етапу стали:

• в номінації «Українська мова» - Ковалевська Лариса Володимирівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла ІІ місце, та Ткаченко Серафима Дмитрівна, учитель Харківської гімназії № 34 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла ІІІ місце.
  • в номінації «Географія» - Кравчук Надія Леонідівна, учитель Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла ІІІ місце.
  • «За змістовний тест» - Березіна Ірина Володимирівна, учитель фізики Харківської гімназії № 12 Харківської міської ради Харківської області.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших звершень та досягнень!