Науково-практичний семінар для заступників директорів!

8 лют. 2019
07.02.2019 року на базі ХГ №12 відбувся науково-практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО за темою «Про організацію інклюзивного навчання та виховання здобувачів освіти. Учнівське самоврядування в форматі НУШ.»

Розглянуто питання:  · Індивідуальна робота з дитиною з особливими освітніми потребами як запорука успішності якісної освіти; (ХЗОШ №53).  · Специфіка різних форм адаптацій і модифікацій до потреб дітей з особливостями психофізичного розвитку (ХГ №№ 12,34). · Психологічні аспекти роботи з батьками дітей з особливими освітніми потребами (ХЗОШ №№41,120).  · Питання сучасних тенденцій розвитку учнівського самоврядування в форматі НУШ.(ХЗОШ №35) · Проблеми організації та підвищення потенційних творчих можливостей педагогічного колективу щодо керівництва учнівським самоврядуванням в сучасній школі (ХСШ №66 ). · Нові методики та новітні технології в роботі з лідерами учнівського самоврядування (ХЗОШ №7). · Тренінгові вправи для підвищення лідерських якостей у закладах загальної середньої освіти (Методисти  РМЦ Поллак М.А., Сільченко А.А., ХЗОШ №10, ХЗОШ №48)