Фінальні змагання міської військово-спортивної гри «Патріот» серед допризовної молоді

22 трав. 2019
8.05.2019 о 9.00 на стадіоні Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба (вул. Динамівська, 3А) відбулося урочисте відкриття військово-спортивної гри «Патріот». Метою гри є перевірка теоретичної, практичної, фізичної і психологічної підготовки учнівської молоді до захисту Вітчизни і проходження військової служби у Збройних Силах України чи інших військових формуваннях України, а також удосконалення життєво необхідних знань, умінь і навичок, високої патріотичної свідомості допризовної молоді. На стадіоні «Зірка» 18 травня відбулися змагання з показових виступів, стрільби, стройової та теоретичної підготовки.