Шановні педагоги, учні, батьки!

31 серп. 2011
Щиро вітаю Вас із початком навчального року, з Днем знань! Це день цікавих починань, незвіданостей та нових звершень. А для наших першокласників це незабутня, особлива подія у житті, з якої розпочинається чудовий і надзвичайно цікавий час. Шановні вчителі! Сьогодні Ви з любов'ю та відповідальністю знову прийшли до шкільних класів. Особливі вітання нашим молодим спеціалістам, які поповнили сім’ю педагогів району.

Шановні вчителі! Сьогодні Ви з любов'ю та відповідальністю знову прийшли до шкільних класів.  Особливі вітання нашим молодим спеціалістам, які  поповнили сім’ю педагогів району.
   Сподіваюсь, що кожен із вас, шановні колеги, відповідально поставиться до виконання своїх професійних обов’язків і знайде своє особисте місце в реалізації визначених завдань, бо ж тільки спільними зусиллями ми зможемо створити імідж педагогічного колективу Червонозаводського району.

Бажаю всім Вам успіхів, вашим учням – високої якості набутих знань. Будьте щасливими у своїй праці й творчості, у сімейному житті та взаєминах із друзями й колегами, у своїх захопленнях й дозвіллі.

Начальник управління освіти    О.С.Нижник