Вітання зі святом Першого дзвоника - Днем знань!

2 вер. 2019
Вітання зі святом Першого дзвоника - Днем знань!

Із Днем знань! Хочу побажати, щоб школа для кожної дитини стала другою домівкою і другою сім'єю. Знайте, що наші вчителі завжди підтримають та допоможуть. Бажаю дивовижних відкриттів і звершень! Вірте у себе, у свої сили. Кожна дитина індивідуальна і талановита по-своєму. І наше завдання - побачити в кожному талант і допомогти розкрити його. Давайте разом будемо прокладати стежку цікавих знань. Допомагати дітям, щоб вони прагнули до знань і розкривали свої нові таланти. Яскравих всім емоцій, легкого і насиченого цікавими подіями навчального року!

З повагою,
Начальник Управління освіти                                                                                                            О.С. Нижник