Відбувся семінар для соціальних педагогів та практичних психологів району за темою «Як запобігти правопорушенням неповнолітніх. Насильство в сім’ї»

24 груд. 2019
20.12.2019 року на базі «Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №353 Комбінованого типу Харківської міської ради» відбувся семінар для соціальних педагогів та практичних психологів району за темою «Як запобігти правопорушенням неповнолітніх. Насильство в сім’ї».

Розглянуто питання:

· Причини та умови злочинності неповнолітніх  (ХЗОШ №120    Великанова Н.А., соціальний педагог, ХЗОШ №53 Білик М.І., соціальний педагог).

· Види насильства в сім’ї   (ХЗОШ №10  Дудка А.А., практичний психолог, ЗДО №349 Лавріненко А.В., практичний психолог).

· Будуємо світ без насильства  (ХГ №34 Хоміч І.Ю., практичний психолог,).

· Соціально-психологічна характеристика осіб, які зазнають насильство в сім’ї. ( ХГ  №12 Соколовська Ю.О., практичний психолог, ЗДО №417          Гончарова-Коліушко О.П., практичний психолог).

· Форми і методи профілактики насильства над дітьми в сім’ї  (ЗДО №353 Воропаєва О.О., практичний психолог, ЗДО  №441 Спасських І.Є.,практичний психолог., ХСШ №66 Печерська Н.М., соціальний педагог).

· Протидія та запобігання домашньому насильству в сім’ї (ХЗОШ №48 Петік К.М., практичний психолог).

· Тренінгові вправи . (ХЗОШ  №35 Васильєва Т.О., практичний психолог).

· Алгоритм роботи з дітьми, що потребують підвищеної педагогічної уваги. Забезпечення системного підходу до роботи з батьками важковиховуваних учнів. (Методист РМЦ Поллак М.А.).