Святковий концерт до Мiжнародного Жiночого Дня

5 бер. 2020
05.03.2020 в ПК Основ'янський вiдбувся святковий концерт до Мiжнародного Жiночого Дня для спiвпрацiвникiв Основ'янського району! Зi святом всiх жiнок привітали та завітали на свято Голова адміністрації Основ'янського району Головчанська Ганна Олександрівна, депутат Харківської міської ради ради Андрєєва Світлана Юріївна, депутат Харківської міської ради Аббасов Фазіль Севіндікович, депутат Харківської міської ради Шевченко Тетяна Миколаївна, депутат Харківської міської ради Зінченко Володимир Анатолійович, начальник Управління освіти Основ'янського району Нижник Олександр Степанович. Щиро вітаємо зі святом весни!