Відбулась зустріч переможців районного етапу міського конкурсу «Учень року – 2020»

8 лип. 2020
08 липня 2020 року відбулась зустріч переможців районного етапу міського конкурсу «Учень року – 2020» з Головою адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради Ганною Олександрівною Головчанською.

Щиро і тепло Ганна Олександрівна привітала з перемогою учнів-переможців у номінаціях: «Спортсмен року» –  Вітрук Єгор учень Харківської гімназії № 34, «Лідер року» – Кошелева Марія учениця Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 10, «Творча особистість року» – Полегаєва Катерина учениця Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 66 та арт-марафону, проведеного в День захисту дітей «Ми – діти України» – Романюк Марія учениця Харківської загальноосвітньої школи  I-III ступенів № 41.

Не залишились поза увагою і батьки дітей-переможців. Голова адміністрації оголосила їм подяку за успішне виховання дітей, сприяння розвитку їх творчої особистості та відповідальне ставлення до батьківських обов’язків у справі виховання гідного громадянина України.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому і завжди прагнути до нових звершень.