У закладах дошкільної освіти розпочався освітній процес

14 вер. 2020
У закладах дошкільної освіти розпочався освітній процес

Вихователі КЗ «ДНЗ №52» багато уваги приділяють логіко-математичному розвитку дошкільнят. Формуючи елементарні математичні уявлення у дітей, вихователь Воліна Тетяна  Дмитрівна використовує освітню технологію «Кольорові палички Кюїзенера», яка розвиває математичні здібностей у дітей, сприяє розвитку дрібної моторики, просторовому та зоровому сприйняттю.

Заняття з паличками допомагають дітям опа­нувати кількісну та порядкову лічбу, з’ясувати взаємозв’язок між кількістю, числом і цифрою, що його позначає, засвоїти склад чисел до 10 і поняття числового ряду, навчитися додавати й віднімати числа в межах 10. За допомогою пали­чок дитина легко порівнює довжину, висоту, ши­рину, товщину предметів, будує послідовності й виконує найпростіші вимірювання.