Заняття Школи пішохідних наук в ХГ №12!

16 вер. 2020
16.09.2020 на базі ХГ №12 пройшло заняття Школи пішохідних наук в рамках проєкту "Шкільний офіцер поліції". Дана Школа є спільною ініціативою Управління освіти адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради та Управління патрульної поліції у Харківській області ДПП.

Метою Школи є проведення профілактичних заходів щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму серед дітей молодшого шкільного віку. Заняття Школи пішохідних наук включає 3 етапи, тобто 3 тематичні локації:

Локація №1: «Увага, перехрестя!»;

Локація №2:«Автівка поліцейського»;

Локація №3: «Асфальт та правила».

Вихованці гімназії з захопленням уважно слухали офіцерів поліції й створили красивий  та яскравий шедевр на асфальті!