Урочисте відкриття шкільного музею після тривалої реконструкції в Харківській гімназії №34

21 вер. 2020
День 21 вересня 2020 року ввійшов до літопису Харківської гімназії №34 урочистим відкриттям шкільного музею після тривалої реконструкції.

Оновлений і сучасно оснащений музей уже прийняв перших відвідувачів, серед яких голова адміністрації Основ’янського району Головчанська Г.О.
Гімназисти провели цікаву екскурсію, з якої присутні дізналися, що музей був започаткований у середині 80-х років минулого століття. Його експонати є свідками бойового та трудового шляху випускників цього навчального закладу, у тому числі і ветеранів Другої світової війни.
У музеї представлені чотири експозиції: перша – про довоєнне життя закладу (1935-1940 рр.), друга – про героїчне минуле часів Другої світової, третя – розповідає про післявоєнний період розбудови, четверта - присвячена сучасній школі.
Емоції і спогади ніби застигли у приміщенні музею і створили незабутню психологічно насичену атмосферу.
Завершився захід покладанням квітів до пам’ятної стели, спорудженої на пришкільній території на честь випускників гімназії, які загинули у роки війни.